Soundbar JVC TH-E321B, 2.0

Kod produktu: JVCTHE321B
Soundbar z dźwiękiem 2.0-kanałowym, moc wyjściowa 100 W, HDMI ARC/CEC, Bluetooth, USB (MP3), wejście optyczne, AUX-IN,...

Idealny do zestawów telewizyjnych JVC

Jeżeli zamierzasz poprawić jakość dźwięku telewizora do ponadprzeciętnego standardu, dobrym pomysłem jest dodanie głośnika zewnętrznego. Najlepszym wyborem do poprawy odtwarzania dźwięku z telewizora jest zdecydowanie soundbar JVC.

Soundbar JVC TH-E321 z 2.0-kanałowym dźwiękiem to idealne uzupełnienie telewizora, dzięki któremu każdy może cieszyć się wrażeniami jak w kinie lub słuchać ulubionej muzyki w zaciszu własnego salonu. Doskonałe wrażenia dźwiękowe są jeszcze lepsze dzięki wbudowanym korektorom, które dostosowują ustawienia do rodzaju dźwięku – filmu, muzyki, sportu lub słowa mówionego. Ustawienia użytkownika umożliwiają dopasowanie basów/tonów wysokich zgodnie z preferencjami użytkownika.

Doskonałe wrażenia filmowe

Soundbar JVC TH-E321 przyciągnie Twoją uwagę dzięki wykorzystaniu dźwięku 2.0-kanałowego oraz łącznej mocy 100 W. W urządzeniu znajdują się 4 głośniki w układzie poziomym – dwa dla lewego kanału i dwa dla prawego kanału. Taki system przyczynia się do poprawy wrażeń podczas oglądania filmów.

Film, muzyka, słowo mówione…

Soundbar JVC TH-E321 umożliwia szeroki zakres zastosowań dzięki wielu wejściom audio. Najważniejszym z nich jest wejście HDMI z funkcją ARC (Audio Return Channel). Aby uzyskać najlepszą jakość transmisji dźwięku, w tym możliwość korzystania z funkcji Dolby Atmos, zalecamy podłączenie telewizora do soundbara za pomocą kabla HDMI. Dzięki funkcji HDMI CEC soundbar włącza się/wyłącza w tym samym czasie co telewizor i można nim sterować za pomocą pilota telewizora.

Optyczny kabel audio jest również zalecaną opcją połączenia między soundbarem a telewizorem przy użyciu wejścia optycznego.

Muzykę można wygodnie przesyłać do soundbara za pomocą technologii Bluetooth, na przykład z urządzenia mobilnego. Soundbar obsługuje technologię Bluetooth w wersji 5.1 oraz wspiera profile A2DP i AVRCP .
Miłym dodatkiem jest obsługa odtwarzania plików MP3 z zewnętrznych dysków USB o pojemności do 32 GB, a także możliwość korzystania z wejścia AUX-IN .

Przełączanie między źródłami dźwięku (HDMI, Bluetooth itp.) jest łatwe dzięki pilotowi zdalnego sterowania lub przyciskom znajdującym na górze listwy dźwiękowej.

W zestawie z soundbarem znajduje się zestaw montażowy umożliwiający bezpieczną instalację soundbara na ścianie, w zestawie znajduje się kabel LINE-IN.

Funkcje

  • 2.0-kanałowy soundbar
  • Całkowita moc wyjściowa 100 W (RMS)
  • Zgodność z HDMI ARC / CEC
  • Bezprzewodowa transmisja strumieni-owa Bluetooth
  • Wejście USB
  • Obsługa plików MP3
  • Korektor gra-ficzny
  • Konsola do montażu na ścianie
  • Jednostka zdalnego sterow-ania

Specyfikacja techniczna

Bluetooth V 5.1 – obsługa A2DP i AVRCP

Soundbar: zakres częstotliwości 120 Hz – 20 kHz, moc wyjściowa 100 W

Wejście USB (maks. 32 GB)

Szerokość: 90 cm

Zasilanie z sieci elektrycznej

Złącza i wejścia

1× wejście HDMI ARC

Optyczne wejście audio

Koncentryczne wejście audio

Wejście USB

AUX-IN

Opakowanie zawiera:

Zestaw do montażu na ścianie

Kabel LINE-IN

Specyfikacja techniczna:

Szerokość 108.0 cm
Szerokość 90.0 cm
Wysokość 17.5 cm
Obsługiwane formaty MP3
Wysokość 6.5 cm
Power RMS całkowita 100 W
Głębokość 9.5 cm
Głębokość 11.0 cm
Konfiguracja głośników 2
Masa 1.90 kg
Subwoofer Nie
Masa 2.69 kg
Dolby Atmos Nie
Połączenie bezprzewodowe Bluetooth
Typ połączenia Cyfrowe optyczne, AUX, HDMI ARC, cyfrowy koncentryczny
Tryb SMART Nie
Sztuczna inteligencja Nie
Funkcje specjalne HDMI ARC / CEC
HDMI 1.4 1
Oznaczenie połączenia BT TH-E321B
Liczba USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (szer. x wys. x gł.) 90 × 6,7 × 9,3 cm
Subwoofer (szer. x wys. x gł.) bez subwooferu cm
Standardowe akcesoria Kabel internetowy, Samouczek / Szybki przewodnik, Uchwyt ścienny - zestaw do montażu naściennego, Zdalne sterowanie, Bateria do pilota zdalnego sterowania, Kabel AUX-IN
Rozmiar (cm) 90 cm
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Własny system Nie
JVC Premium Service Pack

Gdzie kupić JVC