Radio internetowe z DAB + JVC RA-E981B, czarne

Kod produktu: JVCRAE981B
Radio internetowe, tuner DAB+/FM, Bluetooth, wyświetlacz LCD 2,8", WiFi, Spotifiy Connect, sterowanie aplikacją, pilot, moc 10W, korektor, USB, AUX

Nowoczesne radio pełne funkcji

Jeżeli szukasz naprawdę wszechstronnego odtwarzacza, JVC RA-E981B jest dla Ciebie właściwym wyborem. Możesz wybierać spośród kilku różnych sposobów odbioru dźwięku, niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne stacje radiowe, czy też uwielbiasz słuchać nowoczesnych podcastów. JVC RA E981B z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi Twoimi potrzebami.

Radio, Internet i telefon komórkowy…

Współczesne czasy znacznie poszerzyły zakres nadawania dźwięku, a JVC RA-E981B oferuje szeroki zakres odbioru. Możesz dostroić stacje radiowe w nowoczesnym trybie DAB+, ale także w tradycyjnym paśmie FM. W obu przypadkach urządzenie umożliwia dostrojenie i zapamiętanie do 40 zaprogramowanych stacji. Jeżeli nie zadowalają Cię lokalne stacje radiowe, docenisz możliwość słuchania internetowych stacji radiowych z niemal całego świata. Również w tym przypadku w pamięci urządzenia można zapisać do 40 zaprogramowanych stacji. Aby skorzystać z tej funkcji, urządzenie musi być podłączone do Internetu przez Wi-Fi.

Zalety podłączenia radia do Internetu nie polegają jednak tylko na możliwości odbioru internetowych stacji radiowych. Możesz również skorzystać z funkcji Spotify® Connect, aby w prosty sposób połączyć odtwarzacz z kontem Spotify®.
JVC RA-E981B można również w prosty sposób sparować z telefonem komórkowym za pomocą połączenia Bluetooth® i wykorzystać jako głośnik zewnętrzny.

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 2,8” obsługa i ustawienia są wygodne i intuicyjne. Dla fanów technologii bezprzewodowych dostępna jest możliwość sparowania odtwarzacza z aplikacją mobilną UNDOK™, przeznaczoną dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Aplikacja mobilna pozwala na wygodne sterowanie najważniejszymi funkcjami z poziomu urządzenia mobilnego.

Możesz również sterować odtwarzaczem za pomocą dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania. Jeżeli wolisz bardziej tradycyjne źródła dźwięku, z pewnością skorzystasz z wbudowanego wejścia USB (z obsługą formatu MP3), ale także ze złącza AUX-IN.

Dźwięk odtwarzany jest przez parę głośników stereo o mocy 10 W z wbudowaną funkcją Bass Boost. Moc dźwięku można regulować za pomocą wbudowanego korektora graficznego. Jeżeli wolisz słuchać w prywatności, dostępne jest również wyjście słuchawkowe.

Możliwość ustawienia dwóch niezależnych czasów budzenia to kolejna przyjemna zaleta. Ponadto, dostępna jest funkcja SNOOZE oraz funkcja SLEEP do automatycznego wyłączania. Urządzenie jest zasilane z sieci elektrycznej za pomocą dołączonego zasilacza.


Funkcjonować

• Duży kolorowy wyświetlacz 2,8 cala

 • radio internetowe (40 ustawień wstępnych)
 • Tuner DAB+/FM (40 DAB, 40 pamięci FM)
 • Zgodność ze Spotify Connect
 • Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Bluetooth
 • Obsługa formatu MP3
 • Korektor
 • Dwie godziny budzenia
 • Odłóż drzemkę
 • Funkcja uśpienia
 • Pilot
 • Możliwość sterowania przez aplikację (Android, iOS)

  Specyfikacje

  Bluetooth V4.2 - obsługa profili A2DP, AVRCP

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Częstotliwość DAB: 174,9 - 239,2 MHz
Częstotliwość FM: 87,5 - 108 MHz
Moc 2 x 5 W (RMS)
Zasilacz adaptera

Złącza i wejścia

Wejście USB
Wyjście słuchawkowe
Wyjście liniowe
Wejście AUX

Specyfikacja techniczna:

Szerokość 30.5 cm
Szerokość 39.0 cm
Odtwarzanie mediów Pamięć USB
Wysokość 16.0 cm
Wysokość 12.5 cm
Obsługiwane formaty MP3
Głębokość 21.0 cm
Tuner z cyfrowym DAB/DAB+
Głębokość 17.5 cm
Masa 2.05 kg
Masa 2.73 kg
Zakres fal FM, DAB+
Power L+R 10 W
Zegar Tak
Budzik Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Pilot w zestawie Tak
Typ radia Stołowe
Zalecana kategoria użytkownika zwykły użytkownik
Radio internetowe Tak
Radio kuchenne Nie
Oznaczenie połączenia BT JVC RA-E981B
Bluetooth Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Zasilanie sieciowe 230V
Rodzaj systemu przechowywania nic
JVC Premium Service Pack

Video

Gdzie kupić JVC